Strona główna  |  Statut  |  Galeria

Dzisiaj jest:
Urząd Marszałkowski
w Lublinie

Starostwo Powiatowe
Tomaszów Lubelski

 
 Urząd Miejski
w Łaszczowie

 
 
 

Strona główna -> Zajęcia wakacyjne

      Stowarzyszenie "Feniks " w Łaszczowie było organizatorem wakacyjnych zajęć sportowo - rozrywkowych w dwóch miejscowościach: Hopkie i Wólka Pukarzowska. Prezes Stowarzyszenia Pani Krystyna Niedużak pozyskała fundusze z urzędu Gminy w Łaszczowie w ramach oferty zadania publicznego na 2020 rok. Zajęcia w świetlicy w Hopkiem odbyły się 19 lipca 2020 roku, a 9 sierpnia 2020 roku w świetlicy w Wólce Pukarzowskiej.
Bardzo duża liczba dzieci i młodzieży szkolnej wraz z rodzicami i dziadkami chętnie i aktywnie brała udział w grach i zabawach przygotowanych przez organizatorów. Prowadzący podzielili uczestników na różne grupy wiekowe.
Najmłodsza grupa prezentowała różne figury w rytm muzyki, wykonywała zadania przygotowane przez Panią Wiolę - z zawodu przedszkolankę, brała udział w konkursach przenoszenia jajka na łyżce na torze przeszkód, rzucie piłką do tarczy, również rysowały i kolorowały kolorowanki, malowały kredą na płytkach i inne.
Starsze grupy uczestniczyły w grach umysłowych: szachach, warcabach, układaniu figur z klocków, kółko i krzyżyk. Grały również w badmintona i tenisa stołowego, rzucały piłką do celu, skakały na skakankach.
Uczestnicy zajęć zostali nagrodzeni upominkami: słodycze, kiełbaski, popcorn, snacki, ciasta i napoje.
 
Radość i uśmiech dzieci uczestniczących w zajęciach wynagrodził wszelkie trudy.
Dziękujemy Pani Wioli, Kamilowi, Jadzi, Kasi i członkiniom KGW Hopkie i KGW Wólczanki za włączenie się do działań. Zdjęcia z zajęć można obejrzeć tutaj.


Autor: PN


©copyright 2016 Stowarzyszenie "FENIKS"